KONST / Litografier / Färglitografi 15554264
nr 1555 4264
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 19:10:56
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr